Pár slov úvodem...

 

Tahle vpravdě kulišácká fotografie je z konce devadesátých let. Zvěčnil jsem se samospouští při řezání dřeva na chalupě. Častěji ovšem bývám k vidění bez kulicha. Od počátku osmdesátých let bydlím v centru Prahy: nejprve krátce na Klárově, potom na Senovážném náměstí, pak jedenáct let v Palliardovském domě na Malé Straně a posledních patnáct let nedaleko Národní třídy na Novém Městě Pražském.

Profesí jsem počítačový lektor a programátor. Můžete se tedy z úvodní stránky vydat několika směry: buď na obhlídku profesní oblasti, máte-li zájem o trénink na počítači nebo potřebujete něco drobnějšího naprogramovat.

Nejrozsáhlejší jsou ovšem stránky věnované Irsku, kde najdete mnoho textového i obrazového materiálu z mých čtyř výprav do této pozoruhodné země. Možná časem ještě něco doplním.

Zbývající dva odkazy - JunkArts a Dark Side - jsou mírně pochmurná dvojčata věnovaná slovu, obrazu a jejich interakci. Často jde o variace na tentýž základní motiv, o hru s obrazem, který se mění se stejnou lehkostí a bravurou, s jakou se proměňují přeludné kulisy, mezi nimiž žijeme své životy.

      


Příjemné brouzdání přeje
     Jaroslav Chuchlík